VDRS05A040BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRS05A040BSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS05A040BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 68V 100A DISC 7MM
Podatkovni listi: VDRS05A040BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS05A040BSE
Številka dela VDRS05A040BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 68V 100A DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 249227 pcs Podatkovni list VDRS05A040BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 68V Napetost Varistorja (Min) 61.2V
Napetost Varistorja (Max) 74.8V Serija VDRS
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 7mm
Druga imena 2322 592 54006
2381 592 54006-ND
BC1384
VDRS05A040BSC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 56V
Največji AC volt 40V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 1.6J
natančen opis 68V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 100A
Zmogljivost @ Pogostost 460pF @ 1kHz