VDRS05C060TLE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS05C060TLE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR ST 05D 0400A 060V KNL16 TAPE
Podatkovni listi: VDRS05C060TLE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS05C060TLE
Številka dela VDRS05C060TLE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR ST 05D 0400A 060V KNL16 TAPE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 267402 pcs Podatkovni list VDRS05C060TLE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 100V Napetost Varistorja (Min) 90V
Napetost Varistorja (Max) 110V Serija VDRS
Paket / primer Disc 7mm delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 85V Največji AC volt 60V
Lastnosti - Energija 2.9J
natančen opis 100V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 400A
Zmogljivost @ Pogostost 290pF @ 1kHz