VDRS05C075BKE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS05C075BKE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR ST 05D 0400A 075V KNLDS BULK
Podatkovni listi: VDRS05C075BKE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS05C075BKE
Številka dela VDRS05C075BKE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR ST 05D 0400A 075V KNLDS BULK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 307855 pcs Podatkovni list VDRS05C075BKE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 120V Napetost Varistorja (Min) 108V
Napetost Varistorja (Max) 132V Serija VDRS
Paket / primer Disc 7mm delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 100V Največji AC volt 75V
Lastnosti - Energija 3.4J
natančen opis 120V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 400A
Zmogljivost @ Pogostost 240pF @ 1kHz