VDRS07H060BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRS07H060BSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS07H060BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 100V 1.2KA DISC 9MM
Podatkovni listi: VDRS07H060BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS07H060BSE
Številka dela VDRS07H060BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 100V 1.2KA DISC 9MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 318852 pcs Podatkovni list VDRS07H060BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 100V Napetost Varistorja (Min) 90V
Napetost Varistorja (Max) 110V Serija VDRS
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 9mm
Druga imena 2322 593 56006
BC1405
VDRS07H060BSC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 85V
Največji AC volt 60V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 8.3J
natančen opis 100V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 900pF @ 1kHz