VDRS07H095BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRS07H095BSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS07H095BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 150V 1.2KA DISC 9MM
Podatkovni listi: VDRS07H095BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS07H095BSE
Številka dela VDRS07H095BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 150V 1.2KA DISC 9MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 291691 pcs Podatkovni list VDRS07H095BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 150V Napetost Varistorja (Min) 135V
Napetost Varistorja (Max) 165V Serija VDRS
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 9mm
Druga imena 2322 593 59506
BC1407
VDRS07H095BSC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 125V
Največji AC volt 95V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 13J
natančen opis 150V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 450pF @ 1kHz