VDRS07H060TME
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS07H060TME
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR ST 07D 1200A 060V KNL18 TAPE
Podatkovni listi: VDRS07H060TME.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS07H060TME
Številka dela VDRS07H060TME Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR ST 07D 1200A 060V KNL18 TAPE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 245794 pcs Podatkovni list VDRS07H060TME.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 100V Napetost Varistorja (Min) 90V
Napetost Varistorja (Max) 110V Serija VDRS
Paket / primer Disc 9mm delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 85V Največji AC volt 60V
Lastnosti - Energija 8.3J
natančen opis 100V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 700pF @ 1kHz