VDRS14T050BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRS14T050BSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS14T050BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 82V 4.5KA DISC 16MM
Podatkovni listi: VDRS14T050BSE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS14T050BSE
Številka dela VDRS14T050BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 82V 4.5KA DISC 16MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 140307 pcs Podatkovni list VDRS14T050BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 82V Napetost Varistorja (Min) 73.8V
Napetost Varistorja (Max) 90.2V Serija VDRS
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 16mm
Druga imena 2322 595 55006
BC1444
VDRS14T050BSC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 65V
Največji AC volt 50V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 21J
natančen opis 82V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 3100pF @ 1kHz