VDRS14G040BSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VDRS14G040BSE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS14G040BSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 68V 1KA DISC 16MM
Podatkovni listi: VDRS14G040BSE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS14G040BSE
Številka dela VDRS14G040BSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 68V 1KA DISC 16MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137612 pcs Podatkovni list VDRS14G040BSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 68V Napetost Varistorja (Min) 61.2V
Napetost Varistorja (Max) 74.8V Serija VDRS
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 16mm
Druga imena 2322 595 54006
BC1443
VDRS14G040BSC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 56V
Največji AC volt 40V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 17J
natančen opis 68V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm Tok - napetost 1kA
Zmogljivost @ Pogostost 3800pF @ 1kHz