VDRS14G030TSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS14G030TSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR ST 14D 1000A 030V STLDS TAPE
Podatkovni listi: VDRS14G030TSE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS14G030TSE
Številka dela VDRS14G030TSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR ST 14D 1000A 030V STLDS TAPE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123657 pcs Podatkovni list VDRS14G030TSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 47V Napetost Varistorja (Min) 42.3V
Napetost Varistorja (Max) 51.7V Serija VDRS
Paket / primer Disc 16mm delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 38V Največji AC volt 30V
Lastnosti - Energija 12J
natančen opis 47V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm Tok - napetost 1kA
Zmogljivost @ Pogostost 6000pF @ 1kHz