VDRS14T275TME
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS14T275TME
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR ST 14D 4500A 275V KNL18 TAPE
Podatkovni listi: VDRS14T275TME.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS14T275TME
Številka dela VDRS14T275TME Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR ST 14D 4500A 275V KNL18 TAPE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113741 pcs Podatkovni list VDRS14T275TME.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 430V Napetost Varistorja (Min) 387V
Napetost Varistorja (Max) 473V Serija VDRS
Paket / primer Disc 16mm delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 350V Največji AC volt 275V
Lastnosti - Energija 104J
natančen opis 430V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 440pF @ 1kHz