VDRS14T300TSE
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDRS14T300TSE
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VDR ST 14D 4500A 300V STLDS TAPE
Podatkovni listi: VDRS14T300TSE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VDRS14T300TSE
Številka dela VDRS14T300TSE Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VDR ST 14D 4500A 300V STLDS TAPE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122425 pcs Podatkovni list VDRS14T300TSE.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 470V Napetost Varistorja (Min) 423V
Napetost Varistorja (Max) 517V Serija VDRS
Paket / primer Disc 16mm delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Največje DC voltaže 385V Največji AC volt 300V
Lastnosti - Energija 117J
natančen opis 470V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 400pF @ 1kHz