VJ1206A102KXEMT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1206A102KXEMT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1206A102KXEMT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1000PF 500V C0G/NP0 1206
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
21000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1206A102KXEMT
Številka dela VJ1206A102KXEMT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1000PF 500V C0G/NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija VJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1000pF