VJ1206A102KXRAT5Z
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ1206A102KXRAT5Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1206A102KXRAT5Z
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1000PF 1.5KV NP0 1206
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1206A102KXRAT5Z
Številka dela VJ1206A102KXRAT5Z Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1000PF 1.5KV NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.067" (1.70mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija VJ HVArc Guard™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena VJ1206A102KXRAT5Z-ND
VJ1206A102KXRAT5ZL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage natančen opis 1000pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije General Purpose