VJ1206A102KXGAT5Z
Vishay VitramonVishay Vitramon
VJ1206A102KXGAT5Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VJ1206A102KXGAT5Z
Proizvajalec / znamka: Vishay / Vitramon
Opis izdelka CAP CER 1000PF 1KV NP0 1206
Podatkovni listi: VJ1206A102KXGAT5Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VJ1206A102KXGAT5Z
Številka dela VJ1206A102KXGAT5Z Proizvajalec Vishay Vitramon
Opis CAP CER 1000PF 1KV NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 168901 pcs Podatkovni list VJ1206A102KXGAT5Z.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca 1000pF
Debelina (maks.) C0G, NP0 Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija VJ HVArc Guard™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ocene - Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Druga imena VJ1206A102KXGAT5Z-ND delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca VJ1206A102KXGAT5Z
Vodilni stil 0.067" (1.70mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
Razširjen opis 1000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 1000PF 1KV NP0 1206