RFS-63V101MI6#5
Elna AmericaElna America
Elna America
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RFS-63V101MI6#5
Proizvajalec / znamka: Elna America
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 63V
Podatkovni listi: RFS-63V101MI6#5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RFS-63V101MI6#5
Številka dela RFS-63V101MI6#5 Proizvajalec Elna America
Opis CAP ALUM 100UF 63V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 176939 pcs Podatkovni list RFS-63V101MI6#5.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija RFS, SILMIC II Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 415mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 539.5mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
Druga imena 604-1259
RFS-63V101MI6#5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije Audio