RFS-6V102MI5#5
Elna AmericaElna America
RFS-6V102MI5#5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RFS-6V102MI5#5
Proizvajalec / znamka: Elna America
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.RFS-6V102MI5#5.pdf2.RFS-6V102MI5#5.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RFS-6V102MI5#5
Številka dela RFS-6V102MI5#5 Proizvajalec Elna America
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135968 pcs Podatkovni list 1.RFS-6V102MI5#5.pdf2.RFS-6V102MI5#5.pdf
Toleranca 1000µF Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm)
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija RFS, SILMIC II
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca Audio
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 6.3V Paket / primer -
Druga imena 604-1135
RFS6V102MI5#5
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število kondenzatorjev 710mA @ 120Hz Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Številka izdelka proizvajalca RFS-6V102MI5#5 Lifetime @ Temp. -
Impedanca - Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm)
Razširjen opis 1000µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Aplikacije 1000 Hrs @ 85°C