RFS-63V471MK8#5
Elna AmericaElna America
RFS-63V471MK8#5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RFS-63V471MK8#5
Proizvajalec / znamka: Elna America
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.RFS-63V471MK8#5.pdf2.RFS-63V471MK8#5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RFS-63V471MK8#5
Številka dela RFS-63V471MK8#5 Proizvajalec Elna America
Opis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77635 pcs Podatkovni list 1.RFS-63V471MK8#5.pdf2.RFS-63V471MK8#5.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija RFS, SILMIC II Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.295A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 604-1133
RFS63V471MK8#5
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.398" (35.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 470µF