PLT18/10/2/S-3C90
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLT18/10/2/S-3C90
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka PLANAR E CORES
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLT18/10/2/S-3C90
Številka dela PLT18/10/2/S-3C90 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis PLANAR E CORES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 277698 pcs Podatkovni list
Premer 10.00mm Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja PLT 18 x 10 x 2 Serija *
Druga imena 432202090301
BG3PLS1810023F600P
Material 3C90
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 18.00mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 2.40mm