PLT18/10/2/S-3C96
pregled izdelka
Številka dela: PLT18/10/2/S-3C96
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka PLANAR E CORES
Podatkovni listi: PLT18/10/2/S-3C96.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PLT18/10/2/S-3C96
Številka dela PLT18/10/2/S-3C96 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis PLANAR E CORES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 199123 pcs Podatkovni list PLT18/10/2/S-3C96.pdf
Premer 10.00mm Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja PLT 18 x 10 x 2 Serija *
Druga imena 432202091661
BG5PLS1810023F200P
Material 3C96
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 18.00mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 2.40mm