PLT18/10/2/S-3F36
FERROXCUBEFERROXCUBE
PLT18/10/2/S-3F36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLT18/10/2/S-3F36
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka FERRITE CORE
Podatkovni listi: 1.PLT18/10/2/S-3F36.pdf2.PLT18/10/2/S-3F36.pdf3.PLT18/10/2/S-3F36.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLT18/10/2/S-3F36
Številka dela PLT18/10/2/S-3F36 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis FERRITE CORE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 10.00mm Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja PLT 18 x 10 x 2 Serija -
Druga imena 1779-1144
BM1PLS1810022U700P
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material 3F36 Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Dolžina 18.00mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 2.40mm Gap -
Dokončaj Uncoated Premer -
Osnovni tip PLT
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PLT1M-C
PLT1M-C
Proizvajalci: Panduit
Opis: CABLE TIE MINI 18LB 3.9"