PLT18/10/2/S-4F1
pregled izdelka
Številka dela: PLT18/10/2/S-4F1
Proizvajalec / znamka: FERROXCUBE
Opis izdelka PLANAR E CORES
Podatkovni listi: PLT18/10/2/S-4F1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PLT18/10/2/S-4F1
Številka dela PLT18/10/2/S-4F1 Proizvajalec FERROXCUBE
Opis PLANAR E CORES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139293 pcs Podatkovni list PLT18/10/2/S-4F1.pdf
Premer 10.00mm Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja PLT 18 x 10 x 2 Serija *
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 18.00mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 2.40mm
Gap - Dokončaj Uncoated
Premer - Osnovni tip PLT
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PLT1M-C0
PLT1M-C0
Proizvajalci: Panduit
Opis: CABLE TIE MINI 18LB 3.9"
Na zalogi: 338289 pcs
Prenesi: PLT1M-C0.pdf
RFQ
PLT1M-C
PLT1M-C
Proizvajalci: Panduit
Opis: CABLE TIE MINI 18LB 3.9"