QPD-100-12
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
QPD-100-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QPD-100-12
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 100W
Podatkovni listi: 1.QPD-100-12.pdf2.QPD-100-12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QPD-100-12
Številka dela QPD-100-12 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis AC/DC CONVERTER 12V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1522 pcs Podatkovni list 1.QPD-100-12.pdf2.QPD-100-12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 88 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.30" L x 3.86" W x 1.50" H (160.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Serija QPD-100 Moč (Watts) 100W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Učinkovitost 81% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 88 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 8.5A Odobritve CE