QPD-100-48
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QPD-100-48
Proizvajalec / znamka: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 100W
Podatkovni listi: 1.QPD-100-48.pdf2.QPD-100-48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QPD-100-48
Številka dela QPD-100-48 Proizvajalec Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis AC/DC CONVERTER 48V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1592 pcs Podatkovni list 1.QPD-100-48.pdf2.QPD-100-48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 88 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.26" L x 3.86" W x 1.50" H (159.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Serija QPD-100 Moč (Watts) 100W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 84%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.3A 88 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.3A