GP2D010A060A
Global Power Technologies GroupGlobal Power Technologies Group
GP2D010A060A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GP2D010A060A
Proizvajalec / znamka: Global Power Technologies Group
Opis izdelka SCHOTTKY DIODE 600V 10A TO-220-2
Podatkovni listi: GP2D010A060A.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GP2D010A060A
Številka dela GP2D010A060A Proizvajalec Global Power Technologies Group
Opis SCHOTTKY DIODE 600V 10A TO-220-2 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / skladno z RoHS
Količina na voljo 52038 pcs Podatkovni list GP2D010A060A.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Silicon Carbide Schottky Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 30A (DC)
Napetost - razčlenitev TO-220-2 Serija Amp+™
RoHS Status Tube Povratni čas obnovitve (trr) No Recovery Time > 500mA (Io)
Odpornost @ Če, F 527pF @ 1V, 1MHz Polarizacija TO-220-2
Druga imena 1560-1237-5 Delovna temperatura - spoj 0ns
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Številka izdelka proizvajalca GP2D010A060A
Razširjen opis Diode Silicon Carbide Schottky 600V 30A (DC) Through Hole TO-220-2 Konfiguracija diode 40µA @ 600V
Opis SCHOTTKY DIODE 600V 10A TO-220-2 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.65V @ 10A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 600V Capacitance @ Vr, F -50°C ~ 175°C