GP2D010A120A
Global Power Technologies GroupGlobal Power Technologies Group
GP2D010A120A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GP2D010A120A
Proizvajalec / znamka: Global Power Technologies Group
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 1.2KV 10A TO220-2
Podatkovni listi: GP2D010A120A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GP2D010A120A
Številka dela GP2D010A120A Proizvajalec Global Power Technologies Group
Opis DIODE SCHOTTKY 1.2KV 10A TO220-2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14762 pcs Podatkovni list GP2D010A120A.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.8V @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1200V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-2 Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io)
Serija Amp+™ Povratni čas obnovitve (trr) 0ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2
Druga imena 1560-1043-5 Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Silicon Carbide Schottky natančen opis Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 10A Through Hole TO-220-2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 1200V Tok - Povprečni popravek (Io) 10A
Capacitance @ Vr, F 635pF @ 1V, 1MHz