CCMR010.HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR010.HXP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCMR010.HXP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/250VDC
Podatkovni listi: 1.CCMR010.HXP.pdf2.CCMR010.HXP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CCMR010.HXP
Številka dela CCMR010.HXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/250VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7265 pcs Podatkovni list 1.CCMR010.HXP.pdf2.CCMR010.HXP.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 5AG, 10mm x 38.1mm delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 10A Razred CC