CCMR010.TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR010.TXP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCMR010.TXP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/250VDC
Podatkovni listi: 1.CCMR010.TXP.pdf2.CCMR010.TXP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CCMR010.TXP
Številka dela CCMR010.TXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/250VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8474 pcs Podatkovni list 1.CCMR010.TXP.pdf2.CCMR010.TXP.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 5AG, 10mm x 38.1mm Druga imena CCMR 10A
CCMR010
CCMR010TXP
CCMR10
CCMR10A
F5885
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 10A