CCMR012.HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR012.HXP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CCMR012.HXP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC/500VDC
Podatkovni listi: 1.CCMR012.HXP.pdf2.CCMR012.HXP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CCMR012.HXP
Številka dela CCMR012.HXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC/500VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7437 pcs Podatkovni list 1.CCMR012.HXP.pdf2.CCMR012.HXP.pdf
Voltage Rating - DC 500V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 5AG, 10mm x 38.1mm delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 12A Razred CC