DF12D(4.0)30DP0.5V80
HiroseHirose
DF12D(4.0)30DP0.5V80 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF12D(4.0)30DP0.5V80
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 30POS 4MM SMT 0.5MM
Podatkovni listi: DF12D(4.0)30DP0.5V80.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF12D(4.0)30DP0.5V80
Številka dela DF12D(4.0)30DP0.5V80 Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 30POS 4MM SMT 0.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4805 pcs Podatkovni list DF12D(4.0)30DP0.5V80.pdf
Serija DF12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Bulk Druga imena *DF12D(4.0)30DP0.5V8
*DF12D(4.0)30DP0.5V80
H2764
Število vrstic 2 Število pozicij 30
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 4mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.130" (3.30mm) Lastnosti Board Guide
natančen opis 30 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF12D(5.0)-36DP-0.5V(81)
DF12D(5.0)-36DP-0.5V(81)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HEADER 36POS 5MM SMD 0.5MM
Na zalogi: 76560 pcs
Prenesi: DF12D(5.0)-36DP-0.5V(81).pdf
RFQ
DF12D(4.0)-30DP-0.5V(80)
DF12D(4.0)-30DP-0.5V(80)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 30POS 4MM SMD 0.5MM
Na zalogi: 62874 pcs
Prenesi: DF12D(4.0)-30DP-0.5V(80).pdf
RFQ
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 20POS 5MM SMD 0.5MM
Prenesi: DF12D(5.0)-20DP-0.5V(81).pdf
DF12D(4.0)50DP0.5V80
DF12D(4.0)50DP0.5V80
Opis: CONN HEADER 50POS 4MM SMT 0.5MM
Prenesi: DF12D(4.0)50DP0.5V80.pdf
Opis: CONN HEADER 60POS 4MM SMD 0.5MM
Opis: CONN HEADER 40POS 4MM SMD 0.5MM
Opis: CONN HEADER 30POS 5MM SMD 0.5MM
Opis: CONN HEADER 36POS 4MM SMD 0.5MM
Opis: CONN HEADER 50POS 4MM SMD 0.5MM
Opis: CONN HEADER 40POS 4MM SMT 0.5MM