DF12D(4.0)50DP0.5V80
HiroseHirose
DF12D(4.0)50DP0.5V80 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF12D(4.0)50DP0.5V80
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 50POS 4MM SMT 0.5MM
Podatkovni listi: DF12D(4.0)50DP0.5V80.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF12D(4.0)50DP0.5V80
Številka dela DF12D(4.0)50DP0.5V80 Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 50POS 4MM SMT 0.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4838 pcs Podatkovni list DF12D(4.0)50DP0.5V80.pdf
Serija DF12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Bulk Druga imena *DF12D(4.0)50DP0.5V8
*DF12D(4.0)50DP0.5V80
H2767
Število vrstic 2 Število pozicij 50
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 4mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.130" (3.30mm) Lastnosti Board Guide
natančen opis 50 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF12D(5.0)-40DP-0.5V(81)
DF12D(5.0)-40DP-0.5V(81)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 40POS 5MM SMD 0.5MM
Na zalogi: 89252 pcs
Prenesi: DF12D(5.0)-40DP-0.5V(81).pdf
RFQ
DF12D(5.0)-60DP-0.5V(80)
DF12D(5.0)-60DP-0.5V(80)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 60POS 5MM SMD 0.5MM