DF12D(4.0)36DP0.5V80
HiroseHirose
DF12D(4.0)36DP0.5V80 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF12D(4.0)36DP0.5V80
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HEADER 36POS 4MM SMT 0.5MM
Podatkovni listi: DF12D(4.0)36DP0.5V80.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DF12D(4.0)36DP0.5V80
Številka dela DF12D(4.0)36DP0.5V80 Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 36POS 4MM SMT 0.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5905 pcs Podatkovni list DF12D(4.0)36DP0.5V80.pdf
Serija DF12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Bulk Druga imena *DF12D(4.0)36DP0.5V8
*DF12D(4.0)36DP0.5V80
H2765
Število vrstic 2 Število pozicij 36
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 4mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.130" (3.30mm) Lastnosti Board Guide
natančen opis 36 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF12D(4.0)-30DP-0.5V(81)
DF12D(4.0)-30DP-0.5V(81)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 30POS 4MM SMD 0.5MM
Na zalogi: 91216 pcs
Prenesi: DF12D(4.0)-30DP-0.5V(81).pdf
RFQ
DF12D(4.0)30DP0.5V80
DF12D(4.0)30DP0.5V80
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 30POS 4MM SMT 0.5MM
Na zalogi: 4805 pcs
Prenesi: DF12D(4.0)30DP0.5V80.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER 50POS 4MM SMD 0.5MM
Prenesi: DF12D(4.0)-50DP-0.5V(81).pdf
Opis: CONN HEADER 60POS 4MM SMD 0.5MM
Opis: CONN HEADER 40POS 4MM SMD 0.5MM
Opis: CONN HEADER 30POS 5MM SMD 0.5MM
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HEADER 36POS 5MM SMD 0.5MM
Opis: CONN HEADER 36POS 4MM SMD 0.5MM
Opis: CONN HEADER 50POS 4MM SMT 0.5MM
Prenesi: DF12D(4.0)50DP0.5V80.pdf
Opis: CONN HEADER 40POS 4MM SMT 0.5MM
Opis: CONN HEADER 20POS 5MM SMD 0.5MM
Opis: CONN HEADER 40POS 5MM SMD 0.5MM
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika