FH12-28S-0.5SH(54)
HiroseHirose
FH12-28S-0.5SH(54) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH12-28S-0.5SH(54)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: 1.FH12-28S-0.5SH(54).pdf2.FH12-28S-0.5SH(54).pdf3.FH12-28S-0.5SH(54).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH12-28S-0.5SH(54)
Številka dela FH12-28S-0.5SH(54) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 586-0612-4-54
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število pozicij 28
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Funkcija zaklepanja Flip Lock
Barva ohišja Beige Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 28 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.5A Kontaktni material Phosphor Bronze
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Bottom Tip konca kabla Straight
Material aktuatorja Polyphenylene Sulfide (PPS) Barva aktuatorja Brown
Podobni izdelki
FH12-30S-0.5SH(06)
FH12-30S-0.5SH(06)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A
Na zalogi: 4677 pcs
Prenesi:
RFQ
FH12-26S-0.5SVA(98)
FH12-26S-0.5SVA(98)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC VERT 26POS SMD AU
Na zalogi: 5408 pcs
Prenesi: FH12-26S-0.5SVA(98).pdf
RFQ
FH12-30S-0.5SH
FH12-30S-0.5SH
Prenesi: FH12-30S-0.5SH.pdf
FH12-30(14)SA-1SH(1)(98)
FH12-30(14)SA-1SH(1)(98)
Opis: CONN FFC BOTTOM 30POS 1.00MM R/A
Prenesi: FH12-30(14)SA-1SH(1)(98).pdf
FH12-26S-1SH
FH12-26S-1SH
Opis: CONN FFC BOTTOM 26POS 1.00MM R/A
Prenesi: FH12-26S-1SH.pdf
FH12-26S-1SH(55)
FH12-26S-1SH(55)
Prenesi: FH12-26S-1SH(55).pdf
FH12-30(14)SA-1SH(55)
FH12-30(14)SA-1SH(55)
Prenesi: FH12-30(14)SA-1SH(55).pdf
FH12-28S-0.5SH(55)
FH12-28S-0.5SH(55)
Opis: CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
Prenesi: FH12-28S-0.5SH(55).pdf
FH12-26S-1SH(1)(98)
FH12-26S-1SH(1)(98)
Prenesi: FH12-26S-1SH(1)(98).pdf
FH12-30S-0.5SH(05)
FH12-30S-0.5SH(05)
Prenesi: FH12-30S-0.5SH(05).pdf
FH12-28S-0.5SH(1)(98)
FH12-28S-0.5SH(1)(98)
Prenesi: FH12-28S-0.5SH(1)(98).pdf
FH12-28S-0.5SH
FH12-28S-0.5SH
Prenesi: FH12-28S-0.5SH.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika