FH12-28S-0.5SH
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH12-28S-0.5SH
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: FH12-28S-0.5SH.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije FH12-28S-0.5SH
Številka dela FH12-28S-0.5SH Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5753 pcs Podatkovni list FH12-28S-0.5SH.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena HFJ28TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število pozicij 28
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Funkcija zaklepanja Flip Lock Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Stanovanjski material Polyamide (PA), Nylon Barva ohišja Beige
Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.30mm
natančen opis 28 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.5A
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Tin-Lead Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Bottom
Tip konca kabla Straight Material aktuatorja Polyphenylene Sulfide (PPS)
Barva aktuatorja Brown
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH12-26S-0.5SV(55)
FH12-26S-0.5SV(55)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC VERT 26POS 0.50MM SMD
Na zalogi: 4573 pcs
Prenesi: FH12-26S-0.5SV(55).pdf
RFQ
FH12-30(14)SA-1SH(55)
FH12-30(14)SA-1SH(55)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC BOTTOM 30POS 1.00MM R/A
Na zalogi: 91512 pcs
Prenesi: FH12-30(14)SA-1SH(55).pdf
RFQ
FH12-26S-1SH
FH12-26S-1SH
Opis: CONN FFC BOTTOM 26POS 1.00MM R/A
Prenesi: FH12-26S-1SH.pdf
FH12-30(14)SA-1SH(1)(98)
FH12-30(14)SA-1SH(1)(98)
Prenesi: FH12-30(14)SA-1SH(1)(98).pdf
FH12-26S-0.5SVA(98)
FH12-26S-0.5SVA(98)
Opis: CONN FFC VERT 26POS SMD AU
Prenesi: FH12-26S-0.5SVA(98).pdf
FH12-28S-0.5SH(55)
FH12-28S-0.5SH(55)
Opis: CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
Prenesi: FH12-28S-0.5SH(55).pdf
FH12-28S-0.5SH(54)
FH12-28S-0.5SH(54)
Prenesi: FH12-28S-0.5SH(54).pdf
FH12-26S-1SH(55)
FH12-26S-1SH(55)
Prenesi: FH12-26S-1SH(55).pdf
FH12-30S-0.5SH
FH12-30S-0.5SH
Opis: CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A
Prenesi: FH12-30S-0.5SH.pdf
FH12-26S-1SH(1)(98)
FH12-26S-1SH(1)(98)
Prenesi: FH12-26S-1SH(1)(98).pdf
FH12-28S-0.5SH(1)(98)
FH12-28S-0.5SH(1)(98)
Prenesi: FH12-28S-0.5SH(1)(98).pdf
FH12-26S-0.5SVA(54)
FH12-26S-0.5SVA(54)
Prenesi: FH12-26S-0.5SVA(54).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika