FH12-30S-0.5SH
HiroseHirose
FH12-30S-0.5SH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH12-30S-0.5SH
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: FH12-30S-0.5SH.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije FH12-30S-0.5SH
Številka dela FH12-30S-0.5SH Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4126 pcs Podatkovni list FH12-30S-0.5SH.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH12 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena *FH12-30S-0.5SH
FH12-30S-0.5SHCT
FH1230S05SH
HFJ30CT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število pozicij 30
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Funkcija zaklepanja Flip Lock Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Stanovanjski material Polyamide (PA), Nylon Barva ohišja Beige
Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm) Flat Flex Type FFC, FPC
Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Debelina 0.30mm
natančen opis 30 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.5A
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Tin-Lead Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Bottom
Tip konca kabla Straight Material aktuatorja Polyphenylene Sulfide (PPS)
Barva aktuatorja Brown
Podobni izdelki
FH12-30(14)SA-1SH(1)(98)
FH12-30(14)SA-1SH(1)(98)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC BOTTOM 30POS 1.00MM R/A
Na zalogi: 70181 pcs
Prenesi: FH12-30(14)SA-1SH(1)(98).pdf
RFQ
FH12-30S-0.5SH(06)
FH12-30S-0.5SH(06)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A
Na zalogi: 4677 pcs
Prenesi:
RFQ
FH12-28S-0.5SH
FH12-28S-0.5SH
Opis: CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
Prenesi: FH12-28S-0.5SH.pdf
FH12-30S-0.5SH(54)
FH12-30S-0.5SH(54)
Prenesi: FH12-30S-0.5SH(54).pdf
FH12-28S-0.5SH(1)(98)
FH12-28S-0.5SH(1)(98)
Prenesi: FH12-28S-0.5SH(1)(98).pdf
FH12-30(14)SA-1SH(55)
FH12-30(14)SA-1SH(55)
Prenesi: FH12-30(14)SA-1SH(55).pdf
FH12-30S-0.5SH(1)(98)
FH12-30S-0.5SH(1)(98)
Prenesi: FH12-30S-0.5SH(1)(98).pdf
FH12-30S-0.5SH(55)
FH12-30S-0.5SH(55)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Prenesi: FH12-30S-0.5SH(55).pdf
FH12-30S-0.5SV
FH12-30S-0.5SV
Opis: CONN FFC VERT 30POS 0.50MM SMD
Prenesi: FH12-30S-0.5SV.pdf
FH12-28S-0.5SH(55)
FH12-28S-0.5SH(55)
Prenesi: FH12-28S-0.5SH(55).pdf
FH12-30S-0.5SH(05)
FH12-30S-0.5SH(05)
Prenesi: FH12-30S-0.5SH(05).pdf
FH12-28S-0.5SH(54)
FH12-28S-0.5SH(54)
Prenesi: FH12-28S-0.5SH(54).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika