FH52E-8S-0.5SH(99)
HiroseHirose
FH52E-8S-0.5SH(99) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH52E-8S-0.5SH(99)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FFC 8POS 0.5MM SMD
Podatkovni listi: 1.FH52E-8S-0.5SH(99).pdf2.FH52E-8S-0.5SH(99).pdf3.FH52E-8S-0.5SH(99).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH52E-8S-0.5SH(99)
Številka dela FH52E-8S-0.5SH(99) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FFC 8POS 0.5MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FH52E Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena H125282TR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število pozicij 8
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 20 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Funkcija zaklepanja Flip Lock
Barva ohišja Gray Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Lastnosti Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 8 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.5A Kontaktni material Phosphor Bronze