FH53-41S-0.2SHW(99)
HiroseHirose
FH53-41S-0.2SHW(99) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH53-41S-0.2SHW(99)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC 41POS 0.2MM SMD
Podatkovni listi: 1.FH53-41S-0.2SHW(99).pdf2.FH53-41S-0.2SHW(99).pdf3.FH53-41S-0.2SHW(99).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH53-41S-0.2SHW(99)
Številka dela FH53-41S-0.2SHW(99) Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC 41POS 0.2MM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija FH53 Višina tona 0.008" (0.20mm)
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena H125307CT
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število pozicij 41
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Cipele parjenja 10 Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0, UL94 HB
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Funkcija zaklepanja Flip Lock, Backlock
Barva ohišja Beige Višina nad ploščo 0.026" (0.65mm)
Flat Flex Type FPC Lastnosti -
FFC, FCB Debelina 0.12mm natančen opis 41 Position FPC Connector Contacts, Top 0.008" (0.20mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.2A Kontaktni material Phosphor Bronze