FH58-35S-0.2SHW
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FH58-35S-0.2SHW
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN FPC 35POS 0.20MM R/A
Podatkovni listi: 1.FH58-35S-0.2SHW.pdf2.FH58-35S-0.2SHW.pdf3.FH58-35S-0.2SHW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FH58-35S-0.2SHW
Številka dela FH58-35S-0.2SHW Proizvajalec Hirose
Opis CONN FPC 35POS 0.20MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Serija FH58 Višina tona 0.008" (0.20mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število pozicij 35 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja 10
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Funkcija zaklepanja Flip Lock, Backlock Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Barva ohišja Beige
Višina nad ploščo 0.035" (0.88mm) Flat Flex Type FPC
Lastnosti - FFC, FCB Debelina 0.20mm
natančen opis 35 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.008" (0.20mm) Surface Mount, Right Angle Trenutna ocena 0.2A
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino 1.18µin (0.030µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta konektorja / kontaktov Contacts, Top and Bottom
Tip konca kabla Notched Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon, Halogen Free
Barva aktuatorja Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FH58M-7S-0.25SHW(99)
FH58M-7S-0.25SHW(99)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC 0.25MM SMD R/A 7POS
Na zalogi: 53605 pcs
Prenesi: FH58M-7S-0.25SHW(99).pdf
RFQ
FH58-41S-0.2SHW
FH58-41S-0.2SHW
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN FPC 41POS 0.20MM R/A
Na zalogi: 84798 pcs
Prenesi: FH58-41S-0.2SHW.pdf
RFQ
FH52E-8(4)SB-1SH
FH52E-8(4)SB-1SH
Opis: CONN FFC 4POS 1MM R/A
Prenesi: FH52E-8(4)SB-1SH.pdf
FH52E-8S-0.5SH(99)
FH52E-8S-0.5SH(99)
Opis: CONN FFC 8POS 0.5MM SMD
Prenesi: FH52E-8S-0.5SH(99).pdf
FH58-35S-0.2SHW(99)
FH58-35S-0.2SHW(99)
Opis: CONN FPC 35POS 0.2MM SMD