MDF6-10DP-3.5DSA(06)
HiroseHirose
MDF6-10DP-3.5DSA(06) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDF6-10DP-3.5DSA(06)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 10POS 3.5MM
Podatkovni listi: MDF6-10DP-3.5DSA(06).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MDF6-10DP-3.5DSA(06)
Številka dela MDF6-10DP-3.5DSA(06) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 10POS 3.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4993 pcs Podatkovni list MDF6-10DP-3.5DSA(06).pdf
Voltage Rating 300V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija MDF6 Razmik med vrsticami - parjenje 0.197" (5.00mm)
Pitch - parjenje 0.138" (3.50mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 547-0086-0-06
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 10
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.512" (13.00mm) Barva izolacije White
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis Connector Header Through Hole 10 position 0.138" (3.50mm)
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post 0.138" (3.50mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.220" (5.59mm)