MDF6-10DS-3.5C
HiroseHirose
MDF6-10DS-3.5C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDF6-10DS-3.5C
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN SOCKET 10POS 3.5MM CRIMP
Podatkovni listi: MDF6-10DS-3.5C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDF6-10DS-3.5C
Številka dela MDF6-10DS-3.5C Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET 10POS 3.5MM CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 302924 pcs Podatkovni list MDF6-10DS-3.5C.pdf
Serija MDF6 Razmik vrstic 0.197" (5.00mm)
Višina tona 0.138" (3.50mm) Pakiranje Bulk
Druga imena H124167
MDF6-10DS-3.5C-ND
Število vrstic 2
Število pozicij 10 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Tip pritrjevanja Latch Lock
natančen opis 10 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.138" (3.50mm) Vrsta kontakta Female Socket