7132LA55FB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7132LA55FB
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 16K PARALLEL 48FPACK
Podatkovni listi: 7132LA55FB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 438 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 438 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
72 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7132LA55FB
Številka dela 7132LA55FB Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 16K PARALLEL 48FPACK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 438 pcs Podatkovni list 7132LA55FB.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 48-FPACK
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 48-FlatPack Druga imena IDT7132LA55FB
IDT7132LA55FB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Tip montaže Surface Mount