7132LA55J
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7132LA55J
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
Podatkovni listi: 7132LA55J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 7132LA55J
Številka dela 7132LA55J Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5467 pcs Podatkovni list 7132LA55J.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 52-PLCC (19.13x19.13)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 52-LCC (J-Lead) Druga imena 800-2451-5
IDT7132LA55J
IDT7132LA55J-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount