7132LA55P
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7132LA55P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7132LA55P
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 16K PARALLEL 48DIP
Podatkovni listi: 7132LA55P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 7132LA55P
Številka dela 7132LA55P Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 16K PARALLEL 48DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3986 pcs Podatkovni list 7132LA55P.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 48-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 48-DIP (0.600", 15.24mm) Druga imena IDT7132LA55P
IDT7132LA55P-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Through Hole