IXFH15N100Q3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH15N100Q3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXFH15N100Q3
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH 1000V 15A TO-247
Podatkovni listi: IXFH15N100Q3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXFH15N100Q3
Številka dela IXFH15N100Q3 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 1000V 15A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9713 pcs Podatkovni list IXFH15N100Q3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247AD (IXFH)
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.05 Ohm @ 7.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 690W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3250pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 64nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V
natančen opis N-Channel 1000V 15A (Tc) 690W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)