IXFH16N120P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH16N120P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXFH16N120P
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH 1200V 16A TO-247
Podatkovni listi: IXFH16N120P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IXFH16N120P
Številka dela IXFH16N120P Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 1200V 16A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7641 pcs Podatkovni list IXFH16N120P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247AD (IXFH)
Serija HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 950 mOhm @ 8A, 10V
Odmik moči (maks.) 660W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 6900pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 120nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1200V
natančen opis N-Channel 1200V 16A (Tc) 660W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)