IXFH160N15T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFH160N15T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IXFH160N15T
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka MOSFET N-CH 150V 160A TO-247
Podatkovni listi: IXFH160N15T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IXFH160N15T
Številka dela IXFH160N15T Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 150V 160A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4127 pcs Podatkovni list IXFH160N15T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247AD (IXFH)
Serija TrenchHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.6 mOhm @ 500mA, 10V
Odmik moči (maks.) 830W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 8800pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 160nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 150V natančen opis N-Channel 150V 160A (Tc) 830W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 160A (Tc)