228TTA080M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228TTA080M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 228TTA080M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 80V AXIAL
Podatkovni listi: 228TTA080M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 228TTA080M
Številka dela 228TTA080M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 80V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31600 pcs Podatkovni list 228TTA080M.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia x 2.010" L (22.00mm x 51.00mm)
Serija TTA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.26A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.8928A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) 106 mOhm @ 120Hz
natančen opis 2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 106 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2200µF