228TTA100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228TTA100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 228TTA100M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 100V AXIAL
Podatkovni listi: 228TTA100M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 228TTA100M
Številka dela 228TTA100M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 100V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22149 pcs Podatkovni list 228TTA100M.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia x 2.010" L (25.00mm x 51.00mm)
Serija TTA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.56A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.2768A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can Druga imena 1572-1417
228TTA100M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 105.5 mOhm @ 120Hz natančen opis 2200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 105.5 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose