IPA80R310CEXKSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPA80R310CEXKSA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPA80R310CEXKSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 800V TO-220-3
Podatkovni listi: IPA80R310CEXKSA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPA80R310CEXKSA1
Številka dela IPA80R310CEXKSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 800V TO-220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76253 pcs Podatkovni list IPA80R310CEXKSA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 1mA Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja PG-TO220 Full Pack Serija CoolMOS™ CE
Rds On (Max) @ Id, Vgs 310 mOhm @ 11A, 10V Odmik moči (maks.) 35W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3 Full Pack
Druga imena SP001271076 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2320pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 91nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 800V