IPA80R310CEXKSA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPA80R310CEXKSA2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPA80R310CEXKSA2
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 800V TO-220-3
Podatkovni listi: IPA80R310CEXKSA2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPA80R310CEXKSA2
Številka dela IPA80R310CEXKSA2 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 800V TO-220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49270 pcs Podatkovni list IPA80R310CEXKSA2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO220FP
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 310 mOhm @ 11A, 10V
Odmik moči (maks.) 35W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena SP001313398
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2320pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 91nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 800V