IPAW70R950CEXKSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IPAW70R950CEXKSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 700V 7.4A TO220-3
Podatkovni listi: IPAW70R950CEXKSA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
450 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IPAW70R950CEXKSA1
Številka dela IPAW70R950CEXKSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 700V 7.4A TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70063 pcs Podatkovni list IPAW70R950CEXKSA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 150µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TO220-3-31 Full Pack
Serija CoolMOS™ CE Rds On (Max) @ Id, Vgs 950 mOhm @ 1.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 68W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena SP001619372
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 328pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15.3nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 700V